کد برگه: 7984

تاریخ انتشار: آذر ۵, ۱۳۹۴

درباره ما

خبر۱۴ يک جستجوگر هوشمند اخبار است که بصورت خودکار روزانه هزاران خبر را از وب سايت هاي خبرگزاري هاي معتبر جمع آوري نموده و آنها را پردازش و طبقه بندي مي نمايد. طبقه بندي اخبار با استفاده از الگوريتم هاي پيشرفته صورت مي گيرد و افزون بر اين خبرهايي با ماهيت و محتواي مرتبط نيز […]

خبر۱۴ يک جستجوگر هوشمند اخبار است که بصورت خودکار روزانه هزاران خبر را از وب سايت هاي خبرگزاري هاي معتبر جمع آوري نموده و آنها را پردازش و طبقه بندي مي نمايد. طبقه بندي اخبار با استفاده از الگوريتم هاي پيشرفته صورت مي گيرد و افزون بر اين خبرهايي با ماهيت و محتواي مرتبط نيز بصورت هوشمند با يکديگر ارتباط داده شده و براي کاربران نمايش داده خواهد شد.

عمده فعاليت خبر۱۴ در ايران مي باشد و خود را ملزم به رعايت قوانين جمهوري اسلامي ايران مي داند. خبر۱۴ وابسته به هيچ حزب، دسته، جناح، تشکل و گروه سياسي نمي باشد. هيچ يک از اخبار منتشره توسط خبر۱۴ ايجاد نمي شود بلکه متن خبر منتشر شده توسط خبرگزاري هاي معتبر و مجاز به فعاليت در ايران، بدون هيچگونه تغيير و تحريفي و با رعايت کامل امانت داري توسط ربات هوشمند خبر۱۴ در سايت ثبت شده و براي کاربران نمايش داده مي شود. خبر۱۴ با احترام به قانون کپي رايت و در جهت حفظ حقوق خبرگزاري ها، نام و لوگو منبع خبر و لينک خبر در سايت منبع را در کنار هريک از اخبار ثبت شده به کاربران نمايش مي دهد و کاربران ميتوانند با کليک روي لينک خبر، آن را در سايت منبع نيز مشاهده نمايند. اخبار منتشر شده در سايت بيانگر نظر و جهت گيري خبر۱۴ و يا صاحبان آن نمي باشد؛ خبر۱۴ هيچگونه مسئوليتي در قبال اخبار منتشر شده ندارد و مسئوليت هريک از خبرها مستقيما بر عهده خبرگزاري منبع مي باشد. کليه عمليات جمع آوري، طبقه بندي، پردازش و نمايش اخبار بصورت خودکار و بدون دخالت نيروي انساني انجام مي پذيرد. ما تلاش مي کنيم تا در حد امکان اخبار منتشر شده در وب سايت را بصورت انساني نيز بررسي نماييم ولي با توجه به تعداد بالاي خبرها و سايت هاي خبري، اين امر قطعي نيست و ممکن است خبري از ديد ما پنهان مانده باشد. افزون بر اين در کنار هر خبر لينکي براي گزارش قرار داده شده است و کاربران مي توانند در صورتي که انتشار خبري از نظر آنها مخالف قوانين موضوعه مي باشد، آن را به مديران وب سايت خبر۱۴ گزارش دهند تا به آن رسيدگي شود و در صورت محرز شدن تخطي از قوانين، از وب سايت حذف گردد.

باتشكر

Likesدرباره ما درباره ما up(1)Dislikesدرباره ما درباره ما down(0)

دیدگاه بسته شده است.