کد برگه: 29

تاریخ انتشار: شهریور ۱۸, ۱۳۹۴

تبلیغات در خبر ۱۴

در دهه اخير جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه اي نو و فراگير بود . اين رسانه نو مجموعه سايت هائي بودند كه به مدد شبكه گسترده اينترنت شروع به فعاليت نموده و به سرعت جايگاه خود را در ميان رسانه هائي همچون تلويزيون ،روزنامه ،مجلات و… پيدا كرده و روز به روز سهم […]

در دهه اخير جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه اي نو و فراگير بود . اين رسانه نو مجموعه سايت هائي بودند كه به مدد شبكه گسترده اينترنت شروع به فعاليت نموده و به سرعت جايگاه خود را در ميان رسانه هائي همچون تلويزيون ،روزنامه ،مجلات و… پيدا كرده و روز به روز سهم بيشتري را در اين ميان به خود اختصاص مي دهند.

رسانه هاي اينترنتي نسبت به ساير رسانه ها داراي مزاياي گوناگوني هست ولي مهمترين اين مزايا دو طرفه بودن آن مي باشد. در رسانه هائي همچون تلويزيون و روزنامه اطلاعات بصورت يكطرفه به مخاطب عرضه مي شود و هيچ گونه بازخوردي از آمار مخاطبين و يا نظرات ايشان وجود ندارد ، حال آنكه در اينترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار مي گردد. 

حضور فعالان بخش توليد و بازرگاني در اينگونه سايتها نيز امروزه از اهميت بسزائي برخوردار شده ، چرا كه امكانات خاص اينترنت بعلاوه ساير خواص ديگر رسانه ها موجب گرديده است تا تبليغات و يا هرگونه حضور در اينترنت تاثير گذاري فوق العاده اي براي شركتها در برداشته باشد. 

سایت خبر ۱۴ بعنوان يكي از پر بيننده ترين سايتهاي فارسي ، بمدد افزايش ترافيك روزانه خود، بعنوان يك رسانه اينترنتي موفق و روبه رشد مطرح مي باشد وباتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند. 

Capture 1 تبلیغات در خبر 14 تبلیغات در خبر 14 Capture 1

Capture 2 تبلیغات در خبر 14 تبلیغات در خبر 14 Capture 2

Capture 3 تبلیغات در خبر 14 تبلیغات در خبر 14 Capture 3

Capture 4 تبلیغات در خبر 14 تبلیغات در خبر 14 Capture 4

Capture 5 تبلیغات در خبر 14 تبلیغات در خبر 14 Capture 5

اطلاعات تماس برای تبلیغات بنری (خبر۱۴ مجری تبلیغات بنری صباویژن ):

تلفن : ۰۹۳۶۵۷۲۸۴۰۲
ایمیل: info{@}khabar14.ir


اطلاعات تماس جهت درج لینک های ویژه و موبایل و سایر خدمات :
تلفن:   ۰۹۳۶۵۷۲۸۴۰۲ (تماس از طریق پیامک و تلگرام )

ایمیل:info{@}khabar14.ir

اطلاعات صفحه پرداخت:

 لطفا مبلغ پرداختی خود را از طریق صفحه مربوطه و با وارد کردن مشخصات خود ،از طریق راههای تماس ،به اطلاع ما برسانید تا در سایت درج گردد.

khabar14.ir/payment

باتشکر

Likesتبلیغات در خبر 14 تبلیغات در خبر 14 up(0)Dislikesتبلیغات در خبر 14 تبلیغات در خبر 14 down(0)

دیدگاه بسته شده است.