کد خبر: 104

تاریخ انتشار: خرداد ۷, ۱۳۹۴

مطالبات فرهنگیان

فانی:مطالبات فرهنگیان تا دو ماه آینده پرداخت می شود

به گزارش ایرنا، علی اصغر فانی روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری از ۶۵ طرح آموزشی، پرورشی و ورزشی در خوزستان در خصوص مشکلات معوقات فرهنگیان گفت:بر اساس تاکید رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری به دنبال تامین منابع مالی برای پرداخت معوقات فرهنگیان و بازنشستگان و اجرای طرح رتبه بندی معلمان هستیم. وزیر آموزش […]

به گزارش ایرنا، علی اصغر فانی روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری از ۶۵ طرح آموزشی، پرورشی و ورزشی در خوزستان در خصوص مشکلات معوقات فرهنگیان گفت:بر اساس تاکید رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری به دنبال تامین منابع مالی برای پرداخت معوقات فرهنگیان و بازنشستگان و اجرای طرح رتبه بندی معلمان هستیم.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد:شش هزار کلاس درس تا مهر امسال در کشور ساخته می شود که بخش قابل توجهی از این کلاس های درس با کمک خیران مدرسه ساز ساخته می شود.

وی با بیان اینکه دو میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز کشور در مدارسی که خیران ساخته اند در حال تحصیل هستند گفت:پس از پیروزی انقلاب اسلامی به طور متوسط روزانه هفت و نیم کلاس درس به همت خیران مدرسه ساز ساخته شده است.

وزیر آموزش و پرورش روز پنجشنبه وارد خوزستان شد.

شرکت در شورای آموزش و پرورش استان و سخنرانی در جشنواره خیرین مدرسه ساز خوزستان از برنامه های کاری وزیر آموزش و پرورش در سفر یک روزه به استان است.

Likesفانی:مطالبات فرهنگیان تا دو ماه آینده پرداخت می شود فانی:مطالبات فرهنگیان تا دو ماه آینده پرداخت می شود up(0)Dislikesفانی:مطالبات فرهنگیان تا دو ماه آینده پرداخت می شود فانی:مطالبات فرهنگیان تا دو ماه آینده پرداخت می شود down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.