کد خبر: 113

تاریخ انتشار: خرداد ۷, ۱۳۹۴

انصاری:

امیدوارم در لیست نهایی کی روش قرار گیرم

به گزارش ایرنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جابر انصاری در نشست خبری بعدازظهر پنجشنبه هفتم خرداد ماه که از ساعت ۱۸ در مجموعه پاس قوامین آغاز شد، گفت: از سرمربی تیم ملی فوتبال به خاطر اعتماد به بازیکنان جوان و دنبال کردن لیگ تشکر می کنم. وی گفت:من و سایر بازیکنان جوان […]

ب امیدوارم در لیست نهایی کی روش قرار گیرم امیدوارم در لیست نهایی کی روش قرار گیرم 81626385 6484568

به گزارش ایرنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جابر انصاری در نشست خبری بعدازظهر پنجشنبه هفتم خرداد ماه که از ساعت ۱۸ در مجموعه پاس قوامین آغاز شد، گفت: از سرمربی تیم ملی فوتبال به خاطر اعتماد به بازیکنان جوان و دنبال کردن لیگ تشکر می کنم.

وی گفت:من و سایر بازیکنان جوان انگیزه بالایی برای دعوت به تیم ملی داشتیم و همین باعث می شود که سال های دیگر هم خوب تمرین کنیم تا دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شویم.

انصاری در ادامه بیان کرد: امسال انگیزه زیادی داشتم که به تیم ملی دعوت شوم. امیدوارم در لیست نهایی کی روش قرار بگیرم. از ابتدای فصل تمام تلاشم را کردم تا به تیم ملی دعوت شوم.

Likesامیدوارم در لیست نهایی کی روش قرار گیرم امیدوارم در لیست نهایی کی روش قرار گیرم up(0)Dislikesامیدوارم در لیست نهایی کی روش قرار گیرم امیدوارم در لیست نهایی کی روش قرار گیرم down(0)
برچسب ها :
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.