کد خبر: 125

تاریخ انتشار: خرداد ۷, ۱۳۹۴

فیگو:

چهارشنبه یکی از بدترین روزهای تاریخ فیفا بود

به گزارش رویترز، وی یکی از چهار نامزد شرکت در انتخابات ریاست فیفا بود که چندی پیش از نامزدی خود انصراف داد. اشاره فیگو ۴۲ ساله به اتفاقات روز گذشته است که طی آن مقامات قضایی آمریکا و سوییس تعدادی از کارمندان ارشد فیفا را به جرم فساد بازداشت کردند. بهترین بازیکن سابق سال جهان […]

ثق چهارشنبه یکی از بدترین روزهای تاریخ فیفا بود چهارشنبه یکی از بدترین روزهای تاریخ فیفا بود 81626181 6484270

به گزارش رویترز، وی یکی از چهار نامزد شرکت در انتخابات ریاست فیفا بود که چندی پیش از نامزدی خود انصراف داد.

اشاره فیگو ۴۲ ساله به اتفاقات روز گذشته است که طی آن مقامات قضایی آمریکا و سوییس تعدادی از کارمندان ارشد فیفا را به جرم فساد بازداشت کردند.

بهترین بازیکن سابق سال جهان در بیانیه ای اعلام کرد: همه عاشقان فوتبال همانند من روز ۲۷ مه را به عنوان یکی از بدترین روزهای تاریخ فیفا به خاطر خواهند آورد. بر آنچه هفته گذشته گفتم تأکید می کنم: آنچه روز جمعه در زوریخ روی می دهد، انتخابات نیست. اکنون افرادی بیشتری با من موافق هستند. رضایت دادن به این همه پرسی کاملا اشتباه است.

فیگو که هفته گذشته به بلاتر لقب ‘دیکتاتور’ را داده بود، بعد از انصراف میشل فان پراگ رییس فدراسیون فوتبال هلند از شرکت در انتخابات ریاست فیفا انصراف داد و همانند او حمایت خود را از علی بن الحسین اردنی اعلام کرد.

گفته می شود با وجود این اتفاقات کنگره فیفا و انتخابات ریاست آن طبق برنامه انجام خواهد شد.

در این انتخابات سپ بلاتر ۷۹ ساله که قرار است با علی بن الحسین رقابت کند، پس از ۱۷ سال تکیه زدن بر کرسی ریاست همچنان شانس بیشتری نسبت به رقیب اردنی خود دارد.

Likesچهارشنبه یکی از بدترین روزهای تاریخ فیفا بود چهارشنبه یکی از بدترین روزهای تاریخ فیفا بود up(0)Dislikesچهارشنبه یکی از بدترین روزهای تاریخ فیفا بود چهارشنبه یکی از بدترین روزهای تاریخ فیفا بود down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.