کد خبر: 7138

تاریخ انتشار: خرداد ۷, ۱۳۹۴

اهمیت سد سازی در کشور

وزیر نیرو: توقف یا تداوم سدسازی در کشور نیازمند مطالعات کارشناسی است

حمید چیت چیان روز پنجشنبه در جریان بهره برداری از سد انحرافی رامهرمز و کانال انتقال آب شبکه های آبیاری و زهکشی دشت رامهرمز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره سیاست وزارت نیرو در خصوص تداوم سدسازی و یا توقف آن این مطلب را بیان کرد. وی افزود: برای تصمیم گیری در این […]

سد سازی وزیر نیرو: توقف یا تداوم سدسازی در کشور نیازمند مطالعات کارشناسی است وزیر نیرو: توقف یا تداوم سدسازی در کشور نیازمند مطالعات کارشناسی است 81626308 6484458

حمید چیت چیان روز پنجشنبه در جریان بهره برداری از سد انحرافی رامهرمز و کانال انتقال آب شبکه های آبیاری و زهکشی دشت رامهرمز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره سیاست وزارت نیرو در خصوص تداوم سدسازی و یا توقف آن این مطلب را بیان کرد.

وی افزود: برای تصمیم گیری در این ارتباط و رسیدن به یک نقطه نظر جامع نیازمند بررسی ها و مطالعاتی هستیم که نتایج این مطالعات در روند تصمیم گیری ها موثر خواهد بود.

با حضور وزیر نیرو که سفر خود به خوزستان را از شامگاه چهارشنبه آغاز کرده روز پنجشنبه چند طرح آبرسانی و ساخت سد بهره برداری و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.

سد انحرافی رامهرمز و کانال انتقال آب شبکه های آبیاری و زهکشی دشت رامهرمز و تصفیه خانه مدرن فاضلاب این شهر پنجشنبه با حضور وزیر نیرو بهره برداری شد.

همچنین شبکه آبیاری و زهکشی و ایستگاه پمپاژ شرق شعیبیه در شهرستان شوشتر امروز پنجشنبه در سفر وزیر نیرو به استان خوزستان به بهره برداری رسید.

Likesوزیر نیرو: توقف یا تداوم سدسازی در کشور نیازمند مطالعات کارشناسی است وزیر نیرو: توقف یا تداوم سدسازی در کشور نیازمند مطالعات کارشناسی است up(0)Dislikesوزیر نیرو: توقف یا تداوم سدسازی در کشور نیازمند مطالعات کارشناسی است وزیر نیرو: توقف یا تداوم سدسازی در کشور نیازمند مطالعات کارشناسی است down(0)
برچسب ها :
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.