کد خبر: 1792

تاریخ انتشار: شهریور ۲۶, ۱۳۹۴

دومین نماینده ایران در جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای مشخص شد

به گزارش خبرآنلاین و به نقل ازروابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مهرداد کمپانی که سال گذشته در مسابقات انتخابی به مقام چهارم رسیده بود، توانست با انتقام شکست سال گذشته مقابل آرش خامنه‌ای از تهران به فینال برسد و رو در روی منصور برنگی قرار بگیرد. او در این مرحله و در بازی فینال […]

به گزارش خبرآنلاین و به نقل ازروابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مهرداد کمپانی که سال گذشته در مسابقات انتخابی به مقام چهارم رسیده بود، توانست با انتقام شکست سال گذشته مقابل آرش خامنه‌ای از تهران به فینال برسد و رو در روی منصور برنگی قرار بگیرد. او در این مرحله و در بازی فینال ۳-۰ برنگی را شکست داد تا بتواند سهمیه دوم ایران را برای حضور در مسابقات جهانی کسب کند.

 

نکته جالب این دور از مسابقات حضور محمد قوامی٬ منصور برنگی و آرش خامنه‌ای در جمع ۴ نفر برتر بود چرا که این سه نفر در مسابقات سهمیه اول هم توانسته بودند به این مرحله برسند. در بازی رده بندی هم آرش خامنه‌ای از پس محمد قوامی از اهواز بر آمد و به مقام سوم رسید.

 

 

Likesدومین نماینده ایران در جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای مشخص شد دومین نماینده ایران در جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای مشخص شد up(0)Dislikesدومین نماینده ایران در جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای مشخص شد دومین نماینده ایران در جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای مشخص شد down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.