کد خبر: 260

تاریخ انتشار: شهریور ۱۸, ۱۳۹۴

مینی تارت گوشت و سیب زمینی

    مینی تارت گوشت و سیب زمینی   سیب زمینی پخته ۲ عدد  .  گوشت چرخ کرده ۴۰۰ گرم  .  رب گوجه فرنگی ۲ قاشق چایخوری پیاز ۲ عدد  .  سیر ۲ حبه  .  نخود فرنگی ۱/۲ لیوان  .  خمیر نان مقدار لازم  .  خامه مقداری     طرز تهیه : پیاز را خرد […]

 

تارت گوشت مینی تارت گوشت و سیب زمینی مینی تارت گوشت و سیب زمینی mini tart gosht sabzijat1

 

مینی تارت گوشت و سیب زمینی

 

سیب زمینی پخته ۲ عدد  .  گوشت چرخ کرده ۴۰۰ گرم  .  رب گوجه فرنگی ۲ قاشق چایخوری

پیاز ۲ عدد  .  سیر ۲ حبه  .  نخود فرنگی ۱/۲ لیوان  .  خمیر نان مقدار لازم  .  خامه مقداری

 

تارت گوشت مینی تارت گوشت و سیب زمینی مینی تارت گوشت و سیب زمینی mini tart gosht sabzijat 11

 

طرز تهیه : پیاز را خرد کنید و با مقداری روغن تفت دهید تا نرم شود سپس سیر رنده شده و گوشت چرخ کرده را اضافه کنید ، تفت دهید تا رنگ گوشت تغییر کند سپس ادویه و چاشنی های دلخواه را به گوشت اضافه کنید.

 

تارت گوشت مینی تارت گوشت و سیب زمینی مینی تارت گوشت و سیب زمینی mini tart gosht sabzijat 21

 

پس از اینکه گوشت سرخ شد رب گوجه فرنگی و نخود فرنگی را به گوشت اضافه کنید ( میتوانید مقداری ذرت و هویج کنسروی هم اضافه کنید ) ، تفت دهید تا مواد به خوبی ترکیب شوند سپس از روی حرارت بردارید.

 

تارت گوشت مینی تارت گوشت و سیب زمینی مینی تارت گوشت و سیب زمینی mini tart gosht sabzijat 31

 

داخل قالب ها را با روغن چرب کنید ، خمیر نان را روی سطح کار پهن کنید و به تکه های یک اندازه ببرید و داخل هر قالب تکه ای خمیر قرار دهید و با دست گود کنید سپس مایه گوشت را داخل خمیر بریزید.

 

سیب زمینی های پخته را خوب له کنید و با مقداری نمک ، فلفل و خامه مخلوط کنید تا نرم شود سپس با قاشق روی مایه گوشت بریزید و پخش کنید ، قالب را داخل فر با دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد که از قبل روشن کرده اید ۱۵ – ۲۰ دقیقه قرار دهید تا نان ها طلایی شوند سپس سرو کنید.

 

Likesمینی تارت گوشت و سیب زمینی مینی تارت گوشت و سیب زمینی up(0)Dislikesمینی تارت گوشت و سیب زمینی مینی تارت گوشت و سیب زمینی down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.