کد خبر: 3009

تاریخ انتشار: مهر ۲, ۱۳۹۴

برای خرید اولین آیفون جدید؛ یک استرالیایی دو هفته مقابل اپل چادر زده است / عکس

اما یک مرد استرالیایی تا امروز دو هفته می‌شود (حتی قبل از رونمایی آیفونهای جدید) که با هدف دیگری مقابل فروشگاه اپل در سیدنی چادر زده است.   لیندسی هاندمر، یک خبرنگار آزاد فن آوری است که ماموریت دارد اولین آیفون قابل عرضه در روز جمعه را بدست بیاورد. وی قصد دارد یک آیفون ۶S […]

اما یک مرد استرالیایی تا امروز دو هفته می‌شود (حتی قبل از رونمایی آیفونهای جدید) که با هدف دیگری مقابل فروشگاه اپل در سیدنی چادر زده است.

 

لیندسی هاندمر، یک خبرنگار آزاد فن آوری است که ماموریت دارد اولین آیفون قابل عرضه در روز جمعه را بدست بیاورد. وی قصد دارد یک آیفون ۶S و یک آیفون ۶S پلاس را به نفع موسسه خیریه “ماموریت استرالیا” که از بی خانمان‌های این کشور حمایت می‌کند، به حراج بگذارد.
زندگی دو هفته‌ای در چادر وسط خیابان اتفاقات جالبی را برای هاندمر رقم زده است.

 

وی در این دو هفته با محیط اطراف فروشگاه به خوبی آشنا شده است. هاندمر برای حمام به یک باشگاه ورزشی در آن اطراف میرود و گوشی موبایل خود را در یک فروشگاه گوشی در همان خیابانی که چادر زده شارژ می‌کند و برای غذا خوردن به رستورانهای آن حوالی می‌رود. حتی برخی عابران پیاده نیز برای وی قهوه و غذا می‌آورند.

 

اما چادر زدن مقابل فروشگاه اپل به مدت دو هفته باعث نشده که وی به طور کامل از زندگی عادی و روزمره خود دست بکشد. وی از برخی دوستان جدید خود میخواهد که هنگام حضور وی سر کار مراقب وسایلش باشند و هنگام کار با لپ تاپ ویندوزی خود از وای فای رایگان فروشگاه اپل استفاده می‌کند.

 

مشخص نیست که هاندمر با چه قیمتی موفق به فروش آیفونهای خود خواهد شد و موسسه خیریه ماموریت استرالیا چقدر پول جمع آوری خواهد کرد ولی آنچه معلوم است اینست که با توجه به ورود یک جبهه هوای سرد به سیدنی در روزهای پیش رو، آخرین روزهای حضور وی در خیابان چندان خوشایند نخواهد بود.

 

برای خرید اولین آیفون جدید؛ یک استرالیایی دو هفته مقابل اپل چادر زده است / عکس برای خرید اولین آیفون جدید؛ یک استرالیایی دو هفته مقابل اپل چادر زده است / عکس 15 9 23 1554101443003558872 applecamping1

 

برای خرید اولین آیفون جدید؛ یک استرالیایی دو هفته مقابل اپل چادر زده است / عکس برای خرید اولین آیفون جدید؛ یک استرالیایی دو هفته مقابل اپل چادر زده است / عکس 15 9 23 1554481443003517204 Lindsay1  1

 

 

Likesبرای خرید اولین آیفون جدید؛ یک استرالیایی دو هفته مقابل اپل چادر زده است / عکس برای خرید اولین آیفون جدید؛ یک استرالیایی دو هفته مقابل اپل چادر زده است / عکس up(0)Dislikesبرای خرید اولین آیفون جدید؛ یک استرالیایی دو هفته مقابل اپل چادر زده است / عکس برای خرید اولین آیفون جدید؛ یک استرالیایی دو هفته مقابل اپل چادر زده است / عکس down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.