کد خبر: 3224

تاریخ انتشار: مهر ۳, ۱۳۹۴

ماجرای جالب و عاشقانه ازدواج روشنک عجمیان و همسرش+تصاویر

  مهریار حمیدی که امروز همسر روشنک عجمیان بازیگر سریالهایی چون “کوچه اقاقیا” و “مرد هزارچهره” بوده و از وی یک فرزند دختر به نام “آروشا” دارد از جمله انسانهایی که عشق به همسرش اتفاق جالبی را برایش رقم زده است. صداقت و پاکی روشنک مرا جذب کرد مهریار حمیدی در گفتگویی با الناز دیمان […]

 

مهریار حمیدی که امروز همسر روشنک عجمیان بازیگر سریالهایی چون “کوچه اقاقیا” و “مرد هزارچهره” بوده و از وی یک فرزند دختر به نام “آروشا” دارد از جمله انسانهایی که عشق به همسرش اتفاق جالبی را برایش رقم زده است.

صداقت و پاکی روشنک مرا جذب کرد

مهریار حمیدی در گفتگویی با الناز دیمان در “زندگی ایده آل” درباره آشنایی خود و همسرش می گوید: آنچه بیشتر مرا جذب روشنک عجمیان کرد، صداقت و پاکی بود که در وجود او دیدم. شاید جالب باشد که بگویم آشنایی ما هم خودش می تواند داستان یک کتاب شود و من برای شروع این آشنایی ممارستها به خرج دادم.

۳۰ بار به تماشای یک نمایش رفتم تا جایی که دیالوگهایش را از بازیگران بهتر ادا می کردم

وی با اشاره به اینکه برای آشنایی با روشنک عجمیان ۳۰ اجرای یک نمایش وی را دیده بود ادامه می دهد: حتی دیالوگ آن نمایش را از خود بازیگرانش بهتر ادا می کردم. در آن دوره چیزی که مرا جذب روشنک کرد، صداقتی بود که کمتر دیده بودم و همین مسأله او را برایم خاص کرد.

می خواستیم به کانادا مهاجرت کنیم اما روشنک مخالف بود

همسر روشنک عجمیان در جایی از این گفتگو از تصمیمش برای مهاجرت به کانادا می گوید که گویا با مخالفت همسرش بایکوت شده است. مهریار حمیدی می گوید: سال گذشته مشکل خاصی برایمان پیش آمد و می خواستیم تصمیم بسیار بزرگی بگیریم. چیزی که سالها منتظرش بودم تا به دست بیاورم فراهم بود اما همسرم با آن مخالفت می کرد..

حمیدی می افزاید: می خواستیم به کانادا مهاجرت کنیم و روشنک اصلا نمی توانست بپذیرد. از نظر منطقی حرف من درست بود اما می دیدم حق ندارم احساس او را نادیده بگیرم و حس او به منطق من ارجحیت داشت.

گویا در نهایت حمیدی و عجمیان برای اینکه به نظر یکدیگر احترام بگذارند تصمیم می گیرند بین ایران و کانادا در رفت و آمد باشند یعنی برخی فصول سال در کانادا زندگی کنند و برخی فصول در ایران.

روشنک عجمیان و همسرش

ماجرای جالب و عاشقانه ازدواج روشنک عجمیان و همسرش+تصاویر  ماجرای جالب و عاشقانه ازدواج روشنک عجمیان و همسرش+تصاویر ماجرای جالب و عاشقانه ازدواج روشنک عجمیان و همسرش+تصاویر i1gkuecj0nuns3m1nas3

روشنک عجمیان و دخترش

سینماژورنال

Likesماجرای جالب و عاشقانه ازدواج روشنک عجمیان و همسرش+تصاویر ماجرای جالب و عاشقانه ازدواج روشنک عجمیان و همسرش+تصاویر up(0)Dislikesماجرای جالب و عاشقانه ازدواج روشنک عجمیان و همسرش+تصاویر ماجرای جالب و عاشقانه ازدواج روشنک عجمیان و همسرش+تصاویر down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.