کد خبر: 3537

تاریخ انتشار: مهر ۵, ۱۳۹۴

“هما روستا” بازیگر مطرح سینما درگذشت

 هما روستا بازيگر با سابقه و مطرح سينما و تئاتر ايران بعد از مبارزه اى چندين ساله با بيمارى سرطان، همزمان با روز تولدش دار فانى را وداع گفت. این بازیگر توانمند سینما و تئاتر ایران به تاریخ ۴ مهر ماه در آمریکا درگذشت هما روستا كه طى سال هاى اخير به دليل مبارزه با […]

 هما روستا بازيگر با سابقه و مطرح سينما و تئاتر ايران بعد از مبارزه اى چندين ساله با بيمارى سرطان، همزمان با روز تولدش دار فانى را وداع گفت.

این بازیگر توانمند سینما و تئاتر ایران به تاریخ ۴ مهر ماه در آمریکا درگذشت

هما روستا كه طى سال هاى اخير به دليل مبارزه با بيمارى سرطان از حضور و نقش آفرينى در عرصه بازيگرى سينما و تئاتر دور بود، آخرين تجربه بازيگرى تئاتر را در سال ٩٢ و با حضور در نمايش «باغ آلبالو» به كارگردانى حسن معجونى تجربه كرد.

هما روستا كه همسر زنده ياد حميد سمندريان كارگردان و مدرس مطرح تئاتر ايران بود، در اكثر آثار سمندريان به عنوان بازيگر حضور داشت.

زنده ياد هما روستا علاوه بر بازيگرى تئاتر در زمينه كارگردانى تئاتر نيز فعاليت مى كرد.

هما روستا يكى از بازيگران شناخته شده سينماى ايران بود كه در آثاری چون از كرخه تا راين و پرنده كوچك خوشبختى به ايفاى نقش پرداخت.

منبع :سینماپرس

Likes"هما روستا" بازیگر مطرح سینما درگذشت "هما روستا" بازیگر مطرح سینما درگذشت up(0)Dislikes"هما روستا" بازیگر مطرح سینما درگذشت "هما روستا" بازیگر مطرح سینما درگذشت down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.