کد خبر: 3683

تاریخ انتشار: مهر ۶, ۱۳۹۴

لیلا حاتمی هم طرفدار فوتبال و فوتسال شد+تصاویر

درود بر شیرزنان ایران. تبریک میگم قهرمانی فوتسال زنان را به تمام ملت ایران بخصوص زنان توانای کشورمان. قهرمانی نوش جان لیلا حاتمی قهرمانی فوتسال زنان ایران را تبریک گفت. لیلا حاتمی ستاره سینمای ایران با انتشار این عكس نوشته: درود بر شیرزنان ایران. تبریک میگم قهرمانی فوتسال زنان را به تمام ملت ایران بخصوص […]

درود بر شیرزنان ایران. تبریک میگم قهرمانی فوتسال زنان را به تمام ملت ایران بخصوص زنان توانای کشورمان. قهرمانی نوش جان

لیلا حاتمی قهرمانی فوتسال زنان ایران را تبریک گفت.

لیلا حاتمی ستاره سینمای ایران با انتشار این عكس نوشته: درود بر شیرزنان ایران. تبریک میگم قهرمانی فوتسال زنان را به تمام ملت ایران بخصوص زنان توانای کشورمان. قهرمانی نوش جان.

لیلا حاتمی هم طرفدار فوتبال و فوتسال شد+تصاویر  لیلا حاتمی هم طرفدار فوتبال و فوتسال شد+تصاویر لیلا حاتمی هم طرفدار فوتبال و فوتسال شد+تصاویر wuu2i7tuxvd1jda6rl

تبریک قهرمانی فوتسال زنان توسط لیلا حاتمی

بانوان ایرانی با شکست ژاپن موفق شدند پرچم ایران را بالاتر از کشورهای دیگر برافراشته‌ کنند و به مقام قهرمانی برسند. سال‌هاست منتظر تماشای چنین تصویری از بانوان ایرانی بوده‌ایم.

ستاره نیوز

Likesلیلا حاتمی هم طرفدار فوتبال و فوتسال شد+تصاویر لیلا حاتمی هم طرفدار فوتبال و فوتسال شد+تصاویر up(0)Dislikesلیلا حاتمی هم طرفدار فوتبال و فوتسال شد+تصاویر لیلا حاتمی هم طرفدار فوتبال و فوتسال شد+تصاویر down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.