کد خبر: 541

تاریخ انتشار: شهریور ۱۹, ۱۳۹۴

عباس عراقچی در برنامه محله گل و بلبل «عمو پورنگ»+تصاویر

سیدعباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه به همراه فرزند خود در فضایی صمیمانه و با نشاط از مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل شبکه دو سیما بازدید کرد. عباس عراقچی سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه به همراه فرزند خود در فضایی صمیمانه و با نشاط از مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل شبکه […]

سیدعباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه به همراه فرزند خود در فضایی صمیمانه و با نشاط از مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل شبکه دو سیما بازدید کرد.

عباس عراقچی

سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه به همراه فرزند خود در فضایی صمیمانه و با نشاط از مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل شبکه دو سیما بازدید کرد.

مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده و کارگردانی احمد درویشعلی‌پورکاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو است که از آغاز ماه مبارک رمضان در قالب یک مجموعه تلویزیونی پخش می‌شود.

در زمان پخش این مجموعه تلویزیونی تغییر ایجاد شده و پس از این «محله گل و بلبل» روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه روی آنتن می‌رود و بازپخش آن روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱۵ خواهد بود.

این برنامه کودکان و نوجوانان را با خود به یک محله خیالی می‌برد و درقالب داستان نکات آموزشی مانند احترام به طبیعت و محیط زیست، بهداشت فردی، افراط در استفاده از بازی‌های رایانه‌ای، احترام به خط سفید و آموزش‌های اخلاقی و  شهروندی را یادآور می‌شود.

عباس عراقچی در برنامه محله گل و بلبل «عمو پورنگ»+تصاویر  عباس عراقچی در برنامه محله گل و بلبل «عمو پورنگ»+تصاویر عباس عراقچی در برنامه محله گل و بلبل «عمو پورنگ»+تصاویر kckaj07a6tut5ellsdb5

داریوش فرضیایی، بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، حدیث فولادوند،‌ امیرنوری،‌ امیرمحمد متقیان،‌ امیر سهیلی، نعیمه نظام دوست، ابراهیم شفیعی،آرش میراحمدی، عرفان به رزین و حمید کاشانی به ترتیب در نقش‌های عموپورنگ، خانم میوه فروش،‌ نانوای محل،‌ کتابفروش سیار،‌ گل فروش محل،گلدون خان، مادر  عموپورنگ،‌ پدر عموپورنگ، شاگرد نانوا،‌ بچه مردم و قلهک در محله «گل و بلبل» نقش آفرینی می‌کنند.

تسنیم

Likesعباس عراقچی در برنامه محله گل و بلبل «عمو پورنگ»+تصاویر عباس عراقچی در برنامه محله گل و بلبل «عمو پورنگ»+تصاویر up(0)Dislikesعباس عراقچی در برنامه محله گل و بلبل «عمو پورنگ»+تصاویر عباس عراقچی در برنامه محله گل و بلبل «عمو پورنگ»+تصاویر down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.