کد خبر: 6649

تاریخ انتشار: مهر ۲۷, ۱۳۹۴

سردارسلیمانی حلب را آزاد میکند

یک فرمانده ارشد ایرانی حمله به شهر حلب را فرماندهی می‌کند. نیروهای استفاده شده در این حمله متشکل از شیعیان ایرانی، لبنانی و عراقی است که نشانه افزایش حضور ایران در سوریه است.   به گزارش واشنگتن پست در: سردار سلیمانی کسی است که نیروها و گروه‌های مقاومت را هماهنگ می‌کند و بر اجرای عملیات مختلف […]

یک فرمانده ارشد ایرانی حمله به شهر حلب را فرماندهی می‌کند. نیروهای استفاده شده در این حمله متشکل از شیعیان ایرانی، لبنانی و عراقی است که نشانه افزایش حضور ایران در سوریه است.

 

به گزارش واشنگتن پست در:

سردار سلیمانی کسی است که نیروها و گروه‌های مقاومت را هماهنگ می‌کند و بر اجرای عملیات مختلف در عراق و سوریه نظارت مستقیم دارد.

 

 

این درحالی است که بیش از سه هفته است جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش روسیه به درخواست بشار اسد عملیات هوایی کوبنده، دقیق و موثری را علیه مواضع تروریست‌ها و شورشیان را سوریه آغاز کرده‌اند که بنابر اعلام وزارت دفاع روس‌ها، بیش از ۴۰ درصد پایگاه‌های داعش در این حملات از بین رفته است.

 

 

نیروهای ارتش سوریه نیز با حمایت‌های هوایی جنگنده‌های سوخو، از روی زمین عملیات گسترده‌ای را برای بازپس‌گیری مناطق تحت تصرف تروریست‌ها آغاز کرده‌اند که بیشتر بخش‌های غربی این کشور آزاد شده و پیشروی‌ها به سمت شرق و شمال آن آغاز شده است.

منبع : http://www.jamnews.ir

Likesسردارسلیمانی حلب را آزاد میکند سردارسلیمانی حلب را آزاد میکند up(0)Dislikesسردارسلیمانی حلب را آزاد میکند سردارسلیمانی حلب را آزاد میکند down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.