کد خبر: 7991

تاریخ انتشار: آذر ۶, ۱۳۹۴

خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی

خبر۱۴   خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی   رئیس جمعیت هلال احمر اعلام کرد که: حضور و استقرار هزارو صد و بیست پزشک، پرستار و امدادگر جهت خدمات رسانی و خدمت به زائران اربعین حسینی در مرکز پایگاه های مرزی شلمچه خبر داد. سید امیرمحسن ضیائی رئیس جمعیت هلال احمر در بازدید از پایگاه […]

خبر۱۴

 

خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی

 

رئیس جمعیت هلال احمر اعلام کرد که: حضور و استقرار هزارو صد و بیست پزشک، پرستار و امدادگر جهت خدمات رسانی و خدمت به زائران اربعین حسینی در مرکز پایگاه های مرزی شلمچه خبر داد.

سید امیرمحسن ضیائی رئیس جمعیت هلال احمر در بازدید از پایگاه های امدادی مستقر در مرز شلمچه عنوان کرد که نیروهای جمعیت هلال احمر برای امداد و کمک رسانی به زائران اربعین حسینی در کشور عراق همگام و همراه زائرین خواهند بود .

ضیائی اذعان داشت که : ۴۳ پایگاه بصورت ثابت و سیار در کربلای معلی ،نجف اشرف و بین مسیر نجف تا کربلا حضور مستمر دارند .

به گفته وی، هر کدام از چادرهای ثابت هلال احمر مجهز به پزشک، پرستار و امدادگر به همراه تجهیزات درمانی و امدادی مورد نیاز و دارو وجود دارد .

 

ضیائی خاطرنشان کرد: در صورت اعلام نیاز از سوی دولت عراق مبنی بر امداد رسانی به زائران اربعین حسینی، نیروهای مستقر در پایگاه‌های جمعیت هلال احمر به داخل عراق اعزام خواهند شد.

 

Likesخدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی up(0)Dislikesخدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.