کد خبر: 8024

تاریخ انتشار: آذر ۱۳, ۱۳۹۴

تلگرام Telegram زندگی زوج جوان رو نابود کرد

زن جوان وقتی دید که شوهرش برای یک دختر مزاحمت ایجاد کرده است راهی دادگاه خانواده شد و درخواست طلاق داد.

تلگرام Telegram زندگی زوج جوان رو نابود کرد.با خبر ۱۴ همراه باشید.

چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی چند وقت پیش متوجه شدم که شوهرم برای یک دختر مزاحمت ایجاد کرده است.

وی افزود:او در گروهی در تلگرام به یک دختر پیام های شخصی داده و حتی با وجود برخورد جدی آن دختر باز هم برایش مزاحمت ایجاده کرده است. تا جاییکه این دختر شوهرم را تهدید کرده که اگر بار دیگر مزاحمش شود از او شکایت می کند.

وی ادامه داد :

وقتی این پیام ها را داخل گوشی شوهرم خواندم شوکه شدم. اصلا باور نمی کردم که شوهرم همچین آدمی باشد که کار و زندگی و همسرش را رها کند و به دنبال دختر مردم بیفتد. آن دختری که اصلا او را نمی شناسد و برایش مزاحمت هم ایجاد کند.

از وقتی این موضوع را متوجه شدم یک لحظه هم آرام و قرار ندارم و نمی توانم به شوهرم اعتماد کنم. حتی به خودش هم نگفتم که این پیام ها را در گوشی اش دیدم، چون می دانستم که می خواهد با دلیل های واهی کار زشت خودش را توجیح کند. برای همین همانجا تصمیم به جدایی گرفتم و می خواهم برای همیشه از این مرد جدا شوم.

در پایان پس از صحبت های این زن قاضی شوهرش را هم به دادگاه احضار کرد تا صحبت های او را هم بشنود.

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان

Likesتلگرام Telegram زندگی زوج جوان رو نابود کرد تلگرام Telegram زندگی زوج جوان رو نابود کرد up(0)Dislikesتلگرام Telegram زندگی زوج جوان رو نابود کرد تلگرام Telegram زندگی زوج جوان رو نابود کرد down(0)
برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.