کد خبر: 8162

تاریخ انتشار: آذر ۱۶, ۱۳۹۴

آموزش استفاده صحیح از ریمل

آموزش استفاده صحیح از ریمل، را برای شما عزیزان و کاربران محترم سایت خبر۱۴ قرار داده ایم , با ما همراه باشید

آموزش استفاده صحیح از ریمل

در مرحله ی اول سر ریمل را به آرامی به پشت دست بکشید، با این کار از شلختگی در آرایش کردن مژه ها جلوگیری میشود.سپس برای استفاده، آن را به صورت افقی روی مژه ها حرکت دهید تا با این کار به توزیع مساوی ریمل به تمام نواحی کمک کنید.

 

ریمل.3 آموزش استفاده صحیح از ریمل آموزش استفاده صحیح از ریمل

 

به هنگام استفاده ، ریمل را فقط در ناحیه زیر مژه ها به کار ببرید، اسفاده از ریمل بر روی مژه ها به شلختگی بیشتر و افتادن آنها به سمت پایین بر اثر وزن اضافی منجر میشود. برای جلوگیری از این اتفاق ، علاوه بر استفاده ی آن در زیر چشم، به صورت سریع و با دقت آن را به مژه ها بمالید،چرا که این سرعت به خشک شدن بهتر و سریع تر ریمل کمک میکند.

 

ریمل.4 آموزش استفاده صحیح از ریمل آموزش استفاده صحیح از ریمل

 

برای این که ظاهر مژه ها به ظور مساوی در تمام نقاط به نظر بیاید، با استفاده از سر ریمل مژه ها را در قسمت های انتهایی و گوشه ای، بازو پخش کنید.
در انتها با استفاده ی هر آنچه بر روی برس ریمل باقی مانده بر روی قسمت های انتهایی مژه ها، ظاهری طبیعی به آنها بدهید.

 

ریمل.2 آموزش استفاده صحیح از ریمل آموزش استفاده صحیح از ریمل

 

تاریخ انقضای ریمل:

ریمل و خط چشم مایع: هر زمانی که شما برس ریمل یا خط چشم خود را به درون مخزن آن فرو می برید در واقع آن را در میان باکتری ها فرو خواهید برد. در واقع این محصولات دارای کوتاهترین طول عمر هستند. از این رو اگر مایلید چشمان خود را از خطر ابتلا به عفونت ها دور کنید بهتر است هر ۳ تا  ماه ریمل و خط چشم  خود را تعویض کنید.

 

 

منبع : مجله اینترنتی دلگرم

 

Likesآموزش استفاده صحیح از ریمل آموزش استفاده صحیح از ریمل up(0)Dislikesآموزش استفاده صحیح از ریمل آموزش استفاده صحیح از ریمل down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.