کد خبر: 8759

تاریخ انتشار: دی ۶, ۱۳۹۴

انتشار عکس های سلنا گومز توسط جاستین بیبر

بله! یک جنگ در راه است. ۲ سال از جدا شدن رابطه عاطفی سلنا گومز و جاستین بیبر می گذرد اما گویا داستان آنها همچنان ادامه دارد.

به گزارش برترین ها:

بله! یک جنگ در راه است. ۲ سال از جدا شدن رابطه عاطفی سلنا گومز و جاستین بیبر می گذرد اما گویا داستان آنها همچنان ادامه دارد.

این بار سلنا گومز برای رهایی از دست جاستین بیبر، به تیلور سوئیفت متوسل شد. آن دو در پی گرفتن راهی برای انتقام از جاستین بیبر هستند.

 

تیلور سوئیفت و سلنا گومز در پی انتقام از جاستین بیبر انتشار عکس های سلنا گومز توسط جاستین بیبر انتشار عکس های سلنا گومز توسط جاستین بیبر 735536 829

 

جاستین بیبر اخیرا عکس های قدیمی خودش با سلنا گومز را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد  و موجب عصبانیت سلنا گومز شد. به همین دلیل این خواننده ۲۳ ساله، این بار از تیلور سوئیفت و دیگر دوستانش درخواست کمک کرد تا راهی را برای رهایی از دست جاستین بیبر به او پیشنهاد دهند.

 

تیلور سوئیفت و سلنا گومز در پی انتقام از جاستین بیبر انتشار عکس های سلنا گومز توسط جاستین بیبر انتشار عکس های سلنا گومز توسط جاستین بیبر 735537 250

تیلور سوئیفت، خواننده ۲۶ ساله نیز به او پیشنهاد داده تا از وکیل اش بخواهد برای او یک نامه رسمی در این باره بنویسد. سلنا گومز نیز این پیشنهاد را پذیرفت.

اما نه تنها نامه نوشته شده به خوبی آنچه انتظارش را داشتند نشد، بلکه به آتش جاستین بیبر نیز بیشتر دامن زد.  به راستی داستان آنها به کجا خواهد کشید؟
Likesانتشار عکس های سلنا گومز توسط جاستین بیبر انتشار عکس های سلنا گومز توسط جاستین بیبر up(0)Dislikesانتشار عکس های سلنا گومز توسط جاستین بیبر انتشار عکس های سلنا گومز توسط جاستین بیبر down(0)
ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.