کد خبر: 8915

تاریخ انتشار: دی ۱۷, ۱۳۹۴

کیم کارداشیان و اولین فرزندش

در ۵ دسامبر، هنگامی که کیم کارداشیان بارداری دوم خود را اعلام کرد، فکر نمی کردیم که تا مدت ها هیچ تصویری از او در فضاهای مجازی منتشر نشود.

در ۵ دسامبر، هنگامی که کیم کارداشیان بارداری دوم خود را اعلام کرد، فکر نمی کردیم که تا مدت ها هیچ تصویری از او در فضاهای مجازی منتشر نشود.

کیم کاراداشیان، ستاره ۳۵ ساله هالیوود، یک ماه تمام برای انتشار اولین عکس فرزندش به نام «سینت وست» صبر کرد. اما باز هم این تصویری نیست که ما انتظارش را داشته ایم.
کیم کارداشیان تصویری از دست های فرزندان اولش، نورث وست ۲ ساله را در حالی که دست های برادر کوچکش را گرفته، منتشر کرد. و زیر آن نوشت: «نورث می گوید که او بهترین دوست من است.»
کیم کارداشیان-2 کیم کارداشیان و اولین فرزندش کیم کارداشیان و اولین فرزندش              2

 

طبق گزارشات، یکی از مجلات برای انتشار اولین عکس سینت حاضر به پرداخت حدود ۲٫۵ میلیون دلار به کیم و کانیه وست شد اما گویا آنها تمام پیشنهادها را رد می کنند.

ما به شما قول می دهیم که اولین عکس سینت در اپلیکیشن اختصاصی کیم کارداشیان، منتشر خواهد شد.

در ادامه باید بگوییم که کانیه وست با همسرش همچون یک شاهزاده رفتار می کند. او نه تنها در دوران سخت بارداری کیم بلکه در بیمارستان هم حامی او بود.
کیم کارداشیان-3 کیم کارداشیان و اولین فرزندش کیم کارداشیان و اولین فرزندش              3
Likesکیم کارداشیان و اولین فرزندش کیم کارداشیان و اولین فرزندش up(0)Dislikesکیم کارداشیان و اولین فرزندش کیم کارداشیان و اولین فرزندش down(0)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • مرضیه

  تاریخ : ۱۷ - دی - ۱۳۹۴

  0 - 0

  خدا شانس بده .!

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

لطفا فیلد زیر را تکمیل کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.